Offres d'emploi internationales

0
792

Istnieją dosłownie miliony międzynarodowych ofert pracy dla firm, a jednak tylko kilka wybranych osób zostaje zaakceptowanych. Czy to dlatego, że międzynarodowe oferty pracy mają zbyt wysokie standardy?

Prawda jest taka, że ​​wiele międzynarodowych firm ma normy mniej więcej na poziomie lokalnych firm. Po prostu niewiele osób zdaje sobie sprawę z tych międzynarodowych możliwości biznesowych.

Dlaczego?

Cóż, z tego prostego powodu, że wiele osób uważa, że ​​niedzielne ogłoszenia są najważniejszymi międzynarodowymi ofertami pracy. Przykro mi to mówić, ale bez względu na to, jak religijnie śledzisz sekcję ogłoszeń w gazetach, nadal wykorzystujesz tylko 25% wszystkich dostępnych międzynarodowych ofert pracy.

Podczas prawdziwego poszukiwania pracy są zaangażowane cztery główne działania i dwie opcje (online lub offline). Poniżej znajduje się objaśnienie każdego z tych działań oraz sposoby ich wykorzystania w celu znalezienia międzynarodowych ofert pracy dla firm:

Przejrzyj oferty pracy

Niezależnie od tego, czy szukasz możliwości pracy w międzynarodowym biznesie w Internecie, czy poza nim, podczas przeglądania ofert pracy zawsze pamiętaj o przejściu z ogólnych stron i zasobów do miejsc online, które są bardziej specyficzne dla tego, czego szukasz.

Duże witryny rekrutacyjne zawierają ogólne wykazy międzynarodowych ofert pracy dla firm i stanowią idealne miejsce do uzyskania szerokiego przeglądu poszukiwanego opisu stanowiska. Stamtąd przejdź do czasopism i gazet online dla Twojej lokalizacji, branży i zawodu. Przejrzyj wyniki wyszukiwania każdej pracy, upewniając się, że wpis pasuje do określonego obszaru pracy, dziedziny pracy, branży, grupy społecznej lub etnicznej oraz lokalizacji.

Badania i kontakt z pracodawcami

Po przejrzeniu i zawężeniu listy międzynarodowych ofert pracy w biznesie, następnym krokiem jest poznanie osób oferujących takie możliwości. Jeśli chodzi o badanie pracodawców, obowiązuje również zasada nr 1 – to znaczy przejście od ogólnych do szczegółowych.

Możesz zacząć od witryn z zasobami pracy online, które dostarczają nie tylko informacji o firmach i organizacjach, które obecnie oferują międzynarodowe oferty pracy, ale także łącza do konkretnych witryn z ofertami pracy i witryn firmowych.

Networking

Ktoś powiedział, że tworzenie sieci to sztuka budowania sojuszy. I to prawda. Chociaż kontakty są ważne w sieci, nie chodzi tylko o kontakt ze wszystkimi, których znasz, gdy szukasz międzynarodowych ofert pracy. Zawsze pamiętaj, że prawdziwe sieciowanie ma miejsce na długo przed rozpoczęciem poszukiwania pracy.

Wznów

Powinieneś już przygotować swoje CV, gdy zaczynasz szukać międzynarodowych ofert pracy dla biznesu. W ten sposób, gdy natkniesz się na stronę, która pozwala opublikować swoje CV, możesz to zrobić łatwo, bez konieczności szukania CV i pośpiesznego pisania doświadczenia zawodowego.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.